Ses kayıt stüdyomuzda albümleriniz ya da demolarınızı hazırlamanız için gerekli üst seviye donanımın yanı sıra rahat çalışabileceğiniz huzurlu bir ortam sunuyoruz.Ses kayıtlarınızı stüdyomuz bünyesindeki ses kayıt mühendisimiz ile yapabilirsiniz ya da kendi seçtiğiniz bir se kayıt teknisyenini ses kayıtlarınızı yapması için stüdyolarımızda projenize dahil edebilirsiniz.

Mix ve mastering işlemlerininde yapıldığı stüdyomuza başka stüdyolarda ya da ev stüdyonuzda yapmış olduğunuz projeleri de getirip mix mastering hizmeti alabilirsiniz.

Stüdyomuz ile çözüm ortağı olarak çalışan aranjörler ile bestelerinizin demo ya da albüm çalışmalarını yapabilirsiniz.Aranjeleri tamamlanmış projeleriniz için en iyi kayıt müzisyenlerinin projenize dahil olması , bunların müzik türlerine göre seçilmesi,eserlerin kayıt aşamasında yönlendirilmeleri için yönetmenlik ve danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.Ses kayıt stüdyomuzda bulunan çeşitli enstrümanları ve yüksek kalite amplifikatörleri ( gitar – bas gitar) projelerinizde kullanabilirsiniz.

Stüdyomuzda bestelerinizin aranjelerini yaptırabilir, bestelerinizin notaya alınmasını sağlayabilirsiniz.Sistemimize kayıtlı alanında isim ,seslendirmenler ile metin , reklam , dublaj çalışmaları yapabilirsiniz.Stüdyomuz 24 saat rahat çalışabileceğiniz , ulaşımı kolay ve park sorunu yaşamayacağınız bir konumdadır.

Genel özellikleri itibariyle stüdyomuz personeli kaliteyi hedefleyen, uzman, deneyimli, dinamik, yeniliklere açık, şirketiyle gurur duyan, şirket için çalışmaya ve şirkete hizmet etmeye istekli olan bireylerden oluşmaktadır. Kaynağını stüdyonun temel değerlerinden alan ve çalışanlar arasındaki uyum ve işbirliğinden doğan pozitif sinerji, tüm stüdyoyu kaplamaktadır.